Mentorid - Eiri Silivälja

Mentorid - Eiri Silivälja

Valmis innustama ja juhendama, et ikka miinused tuleks!

Minu tutvus Kaalujälgimisega ja selle programmi järgi salenemisega sai alguse 03.05.2005. Sellest kuupäevast alates algas mul uus elu saledama MINA poole. Oma eesmärgi saavutasin oktoobriks 2006. -40 kg. Seda tulemust olen suutnud hoida tänase päevani. Saavutus on mind muutnud nii väliselt, sisemiselt kui ka kogu mu elu. Programmi järgi ei ole üldse raske saleneda. Algul võib küll tunduda keeruline, sest peab iga päev lugema ühikuid. Tihti tabasin end mõttelt, kas saan ikka hakkama. Kuid nähes, et kaal järjepidevalt langeb, innustas mind ning mõistsin, et tegelikult polegi nii raske. Kaalujälgimine on elustiil. See ei ole ühekordne dieedipidamine vaid endaga tuleb ise tegeleda, mis tuleb oma igapäevasesse ellu sisse tuua. Ja kui vahel läheb meelest ühikuid lugeda, siis Figuurisõprade rühmas võetakse sind alati vastu ilma noomimiseta.

Minu saavutused kaalu jälgimises on, et 2006 aastal valiti mind Aasta Kaalujälgimisel rahva lemmik Kaalujälgijaks. Olin sügiskampaania reklaamnägu ja samast aastast ka Pärnu rühmajuht.

Seda ametit pidades on rõõm näha enda ümber kaalulangetajate säravaid nägusid eesmärkidele sammuke lähemale jõudes. On tore veeta nädalas paar tunnikest seltskonnaga, kus kõik mõistavad ja toetavad üksteist, jagada oma rõõme ja muresid.
Figuurisõbrad on üks tore seltskond!

LLTrading

Hommiku 3, III korrus