Lost menüüd

Lost menüüd

Nädala menüüd koos ostunimekirjaga neljaks nädalaks.

Menüü on lihtne, odav, salendav ja tervislik. Siit leiad iga päeva jaoks menüü kõikideks toidukordadeks ja vahepaladeks. Samuti on nõuandeid neile, kelle päevane toidukord on väljaspool kodu ja soovitusi salenemise õnnestumiseks.

Lihtne – menüü sisaldab lihtsaid toite tavapärastest ja kergetest toiduainetest. Roogade valmistamine ei võta kaua aega. Nädala toiduainetest on koostatud ostunimekiri ning need võib kasvõi ühe korraga ära osta. Menüüs kasutatud toiduained on tähistatud toidurühma värviga, võimaldades lihtsaid asendusi toidurühma piires.
Odav – menüüsse kuuluvad toiduained kuuluvad igapäevaste, keskmise hinnatasemega toodete klassi. Võimalusel on arvestatud pakendite suurusega. Kui arvestada kaupluste keskmist hinnataset, hooajalisi sooduspakkumisi ja koduseid hoidiseid, kulub LOST menüü järgi toitu valmistades 2,2 - 2,9 eurot inimese kohta.
Salendav – menüü on koostatud nii, et kõhu saab täis väheste kalorite eest, kuid kõik organismile vajalik on selle menüüga garanteeritud. Menüüd jälgides on võimalik kaalu langetada kuni 1 kilo nädalas.
Tervislik – toidust saadavad energiaühikud on jaotatud toidurühmade vahel nii, et organismile oleks tagatud toitainete bioloogiline vajadus. Seega ei teki piinavat näljatunnet ega häirivaid isusid mõnede toiduainete järgi, mida organismil ühekülgsete dieetide puhul napib. 
LOST menüüsse oleme koondanud lihtsad igapäevased toidud nii hommikusöögiks, kergeks eineks,  põhiroaks kui vahepaladeks, mida on lihtne valmistada ja mis sobivad kogu pere toidulauale. Lisaks toiduretseptidele leiate menüüst ka olulisi nõuandeid. Näiteks seda, mida silmas pidada, kui einestada väljaspool kodu, kuidas hinnata silma järgi toidukoguseid, milliseid toitaineid saame erinevatest toidurühmadest või seda, milline on erinevate toiduainete energiatihedus.
Nädalamenüüd koos ostunimekirjaga  saad riputada magnetiga külmkapile või voltida vastavalt soovile väiksemaks, mugav võtta ostudele kaasa.

NB! LOST menüü on saadaval kõikides Figuurisõprade gruppides ning on-line kasutajatele.

LOST 1

LOST 2

LOST 3

LOST 4