Logi sisse

|

|

Kodune saleneja on programm neile, kes ei saa gruppi külastada, kuid soovivad oma kehakaalu langetada. Programm õpetab tervislikult ja tasakaalustatult toituma, mille tulemusel  saad turvaliselt kehakaalu vähendada. Lisaks leiad nõuanded kuidas oma füüsilist aktiivsust tervislikult suurendada. Liikmeks võib tulla igaüks, kelle KMI on vähemalt 20. Tellimisel saadame materjalid posti teel koju. Materjalid sisaldavad programmi ülesehitust, konkreetseid juhiseid, informatsiooni toiduainete kohta, näidismenüüsid, nädalavihikuid ja toidupäevikuid vastavalt ostetud kursusele. Lisaks vastavaks perioodiks tasuta online teenust. Samuti võimalust küsida nõu ja konsultatsiooni asjatundjatelt.

 

Tere! Olen Figuurisõprade koduse saleneja programmi konsultant Kaja Torm.

Olen Sulle selle programmi läbimisel toeks ja aitan meelsasti küsimuste tekkides. FS koduse saleneja programmi saad tellida e-poest või telefonil 61 91 418. Paki saad kätte 14 päeva jooksul oma kodukoha postkontorist, kust saadetakse sulle vastavasisuline teade. Pakett sisaldab juhiseid kodukursuse kasutamiseks.

Pakk väljastatakse kliendile peale tellimuse tasumist e-poes.

Oled aga indu ja pealehakkamist täis ning tahaksid koheselt alustada programmi järgi salenema jõudmata materjale ära oodata, siis saada mulle kaja.torm(at)figuurisobrad.ee e-posti aadressile oma figuurisõbrad.ee registreeritud kasutajanimi. Avan Sulle online kasutuse (E-R kell 9-17) ja nii saadki kohe alustada programmiga tutvumist. Iga FS koduse saleneja programmi ostja saab tasuta samaks perioodiks online kasutusõiguse (periood algab online kasutuse avamise päevast).

FS koduse saleneja programmi saad osta, kas osade kaupa või kogu kursuse korraga. Programm koosneb osadest "FS Stardiprogramm", mis on mõeldud alustajale esimeseks neljaks nädalaks ja "FS Edukas Jätkuprogramm", mis on järg Stardiprogrammi läbijale. Selle programmiga saad vihikud järgnevaks kaheksaks nädalaks. Kõige kasulikum on osta kogu FS koduse saleneja programm korraga, sest siis saad kõik 12 nädala vihikud ühe tellimisega, seega säästad aega ja raha."

 

FS Stardiprogramm
Stardiprogrammis saad juhised neljaks nädalaks, mis sisaldab salenemisprogrammi "Salenemise valem" infovihikut, vihikuid "Hoogne algus", "Ühikute register"; "Toidumaailmas" ja "Harrasta liikumist" ning 4 toidupäevikut. FS Stardiprogrammi ostja saab tasuta on- line kasutusõiguse neljaks nädalaks ja vajadusel abi konsultandilt E-R kell 9.30-16.30.                                            

    hind: 23,00 €
 

Hinnale lisandub postikulu: 3,10 €

 

 

FS Edukas jätkuprogramm
Palju õnne! Oled edukalt läbinud oma esimesed nädalad tervislikuma ja saledama elu suunas. Selleks, et jätkata kindlalt oma püstitatud eesmärgi suunas on vajalik FS Edukas jätkuprogramm. Selle programmiga saad vihikud 5- 12-ks nädalaks. Iga FS Eduka jätkuprogrammi ostja saab tasuta on- line  kasutusõiguse kaheksaks nädalaks ja soovi korral konsultandi nõuandeid.

    hind: 41,00
 

Hinnale lisandub postikulu: 3,10€

 

FS Koduse saleneja kogu programm
FS Koduse saleneja programmi abil saad juhised tervislikuks salenemiseks koju ühe tellimiskorraga. FS koduse saleneja programm koosneb PTP Salenemisprogrammi kõikidest vihikutest ja 12- st toidupäevikust. FS koduse saleneja programmi ostja saab tasuta on- line  kasutusõiguse kaheteistkümneks nädalaks ja soovi korral konsultandi nõuandeid.

 

    hind: 63,00

 Hinnale lisandub postikulu: 3,10€

 

 

OÜ Figuurisõbrad | Mustamäe tee 16; Tallinn 10617 | Tel. 619 1414 | skype: figuurisobrad | e-post: info@figuurisobrad.ee | kasutustingimused
Ole kursis meie uudistega ja tutvu toidupäevikuga 1 päev TASUTA

E-mail: